Náš tým

Chcete vědět, kdo s vámi pojede letos na tábor? Pak jste tady správně. Kromě toho se také dozvíte, co máme rádi, co nás baví a jak dlouho jezdíme na tábory.

Marek Slančík

Hlavní vedoucí

S Ephesem jezdím již 27 let: 8 let táborník, 10 let vedoucí a zdravotník, 9 let hlavní vedoucí

Bol som na prvom tábore (ešte sa nevolal Ephesus) v roku 1993 a odvtedy ma to neopustilo. Rolu skupinkového vedúceho som si vyskúšal prvý krát ako 18-ročný a nasledujúcim rokom som sa už plne zapájal aj do tvorby programu a celotáborovej hry. Niekoľko rokov som tiež vykonával funkciu zdravotníka a od roku 2011 mi bola zverená úloha hlavného vedúceho.

 

Veve Slančíková Půčková

Rádce

S Ephesem jezdím již 18 let: 5 let tábornice, 4 roky vedoucí, 9 let programová a skupinková vedoucí

Tábora jsem se poprvé zúčastnila v roce 2003 a byla jsem jednoduše nadšená. Táborový příběh se odehrával ve Starověkém Řecku a byl vedoucími skvěle zpracován. To bylo několik let i mým cílem, připravit celotáborovku tak, aby se naši táborníci naučili něčemu novému a prožili krásný tábor.

Momentálně jsem si dala pauzu a předala funkci programové vedoucí dál a svou pozornost věnuji hlavně miminku. Dál se starám o web tábora, prezentaci na sociálních sítích, pomáhám organizovat táborová setkání a jak to bude dál, to se uvidí.

Na tábor pojedu i s maličkým a moc se na vás těším.

 

Lena Půčková

Zdravotnice

S Ephesusem jezdím již 18 let: 9 let tábornice, 4 roky skupinkový vedoucí, 5 roky zdravotník

Poprvé jsem byla na táboře v roce 2003. Od té doby na něj ráda jezdím a je to už taková moje tradice. Jen jedenkrát jsem tábor vynechala, a to v roce 2011, ale nemám v plánu to v brzké době zopakovat.

Od roku 2017 jsem zdravotník, takže za mnou děti chodí s každičkou třískou, jiným poraněním nebo si jen popovídat. Jinak ráda pomocí barev na obličej vytvářím různé “převleky”. Ať to je vlk či kámen, ráda si zašpiním ruce a pořádně danou osobu zmaluju. Někdy se mi to i povede, ale neříkám, že vždy. Taky co byste čekali, většinou mě někdo požádá těsně před hrou, takže nemám moc času. :D

Během roku se starám o zaučení nováčků, prezentaci na sociálních sítí (instagram, facebook), snažím se co nejvíce pomáhat s přípravou celotáborovky a zapojovat se.

 

Maki Ambrožová

Rádce

S Ephesusem jezdím již 7 let: 5 let tábornice, 1 rok pomocný rádce, 1 rok vedoucí

S Ephesem jezdím již 7 let. Minulý rok jsem poprvé jela jako pomocná vedoucí a tento rok pojedu už jako plnohodnotný rádce a možná i jako zdravotník. Tábora jsem se poprvé zúčastnila v roce 2015 společně se svojí sestrou a od té doby jsme nevynechaly ani jeden ročník. Vytvořily jsem si nová přátelství a zažily mnohá dobrodružství a teď doufám, že to samé budu moct udělat i pro ostatní.

 

Verča Karaffová

Rádce

S Ephesem jedu letos poprvé

Je mi 26 let a jsem vystudovaný ekonom, který ale míří jinou cestou, a to směrem k dětem. S dětmi ráda trávím svůj čas a zlepšují mi náladu. Moc se těším na to, až budu pomáhat s přípravou tábora a na všechny nové zážitky s tím spojené. Mám ráda kolektivní sporty, deskové hry a hudbu.

 

Pavča Štěpánková

Rádce

.

Na Ephesus jsem zavítala jako pomocný rádce před 14ti lety a doslova mě okouzlil. Jezdila jsem pak jako rádce a jednou i jako jedna z kuchařek. Byla jsem rádce i se svou první dcerou Mariankou, když jí byly dva roky. A když mě loni, po 6ti letech, znovu oslovili Marek s Veve, neodolala jsem a pozvání přijala. I když nás za tu dobu doma pár přibylo a z Marianky už bude opravdová tábornice. :) Protože táborovou atmosféru a zážitky miluji a obzvláště na Ephesu. Souzním s myšlenkami, které uznává a těším se na skvělou partu a na společně strávené chvíle..

 

Klára Dudášková

Skupinková vedoucí

S Ephesusem jezdím rok: 1 rok skupinková vedoucí

Je mi 19 let a na tábory jezdím od 8 let. Letos jsem dokončila střední zdravotnickou školu obor praktická sestra. Jsem skautka, hraju ráda jakýkoliv sport (primárně fotbal) a hraju na kytaru. Na táborech se mi líbí, že vypadnu z domu někam kde není internet, potkám nové lidi a zažiju spoustu zážitků.

 

Vojta Otruba

Pomocný rádce

S Ephesusem jezdím již 6 let: 6 let táborník

Jmenuji se Vojta a na tábor jsem jel poprvé v roce 2015. Byl jsem 5x jako táborník a jednou jako pomocník a moc jsem si to užil.
Za 6 let jsem si našel spoustu kamarádů a zažil mnohá dobrodružství.

 

Kačka Kadlecová

Pomocný rádce

S Ephesusem jezdím již 2 roky: 2 roky táborník

Je mi 16 let a na tento tábor se vždy ráda vracím. Máme tu velice dobrý kolektiv, se kterým je vždy sranda. Hraji na kytaru. Chodím na Skauta a jsem v prvním ročníku na střední umělecké škole s oborem polygrafie.

 

Andy Cicáková

Pomocný rádce

S Ephesusem jezdím již 4 roky: 3 roky jako tábornice, 1 rok jako pomocník

Jmenuji se Andrea, ale preferuji přezdívku Andy. Je mi 16 let ( na tabore 17 ) a chodim do druhého ročníku obchodní akademie s oborem cestovní ruch.
Vracím se hlavě za skvělým kolektivem, kde můžu být sama sebou a také je to jediná skupinka přátel, se kterou si dokážu pořádně zahrát vybijenou :)

Tábor Ephesus